Föremål som liknar Per Andersson
7697 Akvarell
Såld: 900 kr
Såldes den 21 januari 2019
7728 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 21 januari 2019
8282 Akvarell
Per Andersson, buskage, 29x21
Såld: 900 kr
Såldes den 1 oktober 2018
4203 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 20 augusti 2018
5517 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 11 december 2017
6131 Litografi
Per Andersson, 111/250, motivet: 27x36
Såld: 350 kr
Såldes den 20 februari 2017
6270 Färglitografier
Såld: 350 kr
Såldes den 21 november 2016
5792 Färglitografi
Per Andersson, "Forsen", 1542/200, motivet: 39x51
Såld: 100 kr
Såldes den 25 april 2016
6178 Färglitografi
Per Andersson, motivet: 48 x 45 cm, PT, äpplen
Såld: 600 kr
Såldes den 3 augusti 2015