8228 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 12 februari 2024 -
9035 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 15 februari 2021 -
6213 Oljemålning
Per Åkered, fåglar. Signerad. Olja på duk, 38x46 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 28 september 2020
1195 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 23 mars 2020 -
1196 Oljemålning
Per Åkered, Änder, Signerad. Olja på duk, 38x46 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 23 mars 2020 -
6519 Oljemålning
Per Åkered, Domherrar, Signerad. Olja på duk, 30x100
Såld: 700 kr
Såldes den 12 november 2018
4486 Oljemålning
Per Ã…kered, 37x44
Såld: 150 kr
Såldes den 9 april 2018 -
8197 Oljemålning
Per Ã…kered, Domherrar, 46x37
Såld: 400 kr
Såldes den 5 september 2016 -
2070 Oljemålning
Per Ã…kered, "Fågel" 20x30
Såld: 300 kr
Såldes den 19 februari 2007