Föremål som liknar Park
4375 Pennor
Såld: 700 kr
Såldes den 1 december 2025
1020 Akvarell
Såld: 900 kr
Såldes den 24 november 2025
9361 Kaffe-/ teservis
Såld: 2.400 kr
Såldes den 17 november 2025
7035 Pennor
3 st, Cross/Parker. Längd: 13,5cm
Såld: 150 kr
Såldes den 10 november 2025
5165 Oljemålning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 27 oktober 2025
3028 Oljemålning
Såld: 3.800 kr
Såldes den 20 oktober 2025
3026 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 20 oktober 2025
3025 Litografi
Såld: 300 kr
Såldes den 20 oktober 2025
8048 Pennor
3 st, bland annat Parker. Längd: 17cm
Såld: 150 kr
Såldes den 13 oktober 2025