6377 Etsning
P G Thelander, 9/60 47x64
Såld: 1.800 kr
Såldes den 12 maj 2008 -
3278 Färgetsning
P G Thelander, 9/50 49x63,
Såld: 1.500 kr
Såldes den 10 mars 2008 -
1063 Etsning
"Padda" P G Thelander 18/40, 13x16
Såld: 1.200 kr
Såldes den 5 juni 2006
1070 Litografi
'Äpple' Provtryck, P G Thelander, 78x60, ej ram
Såld: 650 kr
Såldes den 5 juni 2006 -
2039 AFFISCH
Pingvin, P G Thelander, 102x72
Såld: 300 kr
Såldes den 22 oktober 2001