Föremål som liknar Pär Gunnar Thelander
2051 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 29 april 2024
2009 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 april 2024
2093 Etsning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 22 april 2024
6191 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 4 december 2023
9417 Färgetsning
Såld: 400 kr
Såldes den 20 februari 2023
7376 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 13 februari 2023
4338 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 9 januari 2023
6068 Färglitografier
Såld: 1.900 kr
Såldes den 9 januari 2023
2028 Etsning
Såld: 800 kr
Såldes den 21 november 2022