Föremål som liknar Oskar Bergman
7229 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024
7222 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 13 maj 2024
7109 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 13 maj 2024
1026 Akvarell
Såld: 22.500 kr
Såldes den 29 april 2024
8059 Etsning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 11 december 2023
1002 Akvarell
Såld: 14.500 kr
Såldes den 25 september 2023
1018 Teckning
Såld: 46.000 kr
Såldes den 28 augusti 2023
1017 Teckning
Såld: 42.000 kr
Såldes den 28 augusti 2023
1020 Blandteknik
Såld: 13.500 kr
Såldes den 28 augusti 2023