Föremål som liknar Oscar Paul
5322 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 30 augusti 2021
6083 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 20 januari 2020
6021 Oljemålning
Oscar Paul, Stockholmsmotiv, 56X69
Såld: 200 kr
Såldes den 29 januari 2018
4060 Oljemålning
Oscar Paul, Söder, 100x82
Såld: 4.000 kr
Såldes den 30 maj 2016
8299 Oljemålning
Oscar Paul, parklandskap, signerad, 36x46
Såld: 100 kr
Såldes den 9 mars 2015
8293 Oljemålning
Oscar Paul, kvinnostudie, signerad, 43x94
Såld: 3.800 kr
Såldes den 9 mars 2015
5004 Oljemålning
Oscar Paul, "Vårdag i ödemarken", 62 x 52
Såld: 900 kr
Såldes den 29 april 2013
1606 Oljemålning
Oscar Paul, Kanan vid Mälaren, 39 x 51
Såld: 300 kr
Såldes den 14 januari 2013
3007 Oljemålning
Oscar Paul, väderkvarn, signerad, 38x51
Såld: 100 kr
Såldes den 30 april 2012