9245 Akvareller
Såld: 150 kr
Såldes den 14 augusti 2023 -
8198 Tavlor
2 st. Orientaliska motiv. Motivet: , diameter: 42 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 2 december 2019 -
9066 Blandteknik
2 st. Orientaliska motiv, ramens innermått: 23x17
Såld: 150 kr
Såldes den 19 september 2016
3003 Stentavlor
3 st. orientaliska motiv i relief, höjd: 45 - 65
Såld: 300 kr
Såldes den 30 maj 2016 -
8060 Sidentavlor
2 st. orientaliska motiv, ramens innermått: 80x52
Såld: 150 kr
Såldes den 8 juni 2015 -
4048 Skulpturer
2 st, sent 1800-tal, Orientaliska motiv, bronsl
Såld: 2.600 kr
Såldes den 28 februari 2011
5568 Blandteknik
6 del, Orientaliska motiv
Såld: 450 kr
Såldes den 29 november 2010 -
1528 Gouacher
3 st. Orientaliska motiv, 15x10
Såld: 1.200 kr
Såldes den 13 september 2010 -
7655 Blandteknik
2 st. Orientaliska motiv. 29x43
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 november 2009