2360 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 11 november 2019 -
6104 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 21 oktober 2019 -
2046 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 22 oktober 2018
2157 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 februari 2018 -
5112 Färglitografi
Olof Sandahl (f. 1938), 17/60, 31x33
Såld: 200 kr
Såldes den 18 april 2011 -
3536 Färglitografi
Olof Sandahl, hand, 15/100, 56x64
Såld: 150 kr
Såldes den 19 januari 2009