6280 Akvarell
Olof Hellström (f. 1923), Musikanter, signerad, 22x34
Såld: 350 kr
Såldes den 29 augusti 2016 -
2174 Oljemålning
Olof Hellström, "Sökande", signerad, 54x73
Såld: 100 kr
Såldes den 4 maj 2015 -
8664 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 21 oktober 2013
Föremål som liknar Olof Hellström
- Träfflista
- alla
- Visa alla