Föremål som liknar Olle Hjortzberg
8316 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 30 september 2024
8320 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 23 september 2024
3428 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 22 april 2024
5038 Blandteknik
Såld: 1.500 kr
Såldes den 9 oktober 2023
7131 Etsning
Såld: 250 kr
Såldes den 17 juli 2023
7401 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 27 mars 2023
1014 Blandteknik
Såld: 2.200 kr
Såldes den 13 mars 2023
9105 Etsningar
Såld: 200 kr
Såldes den 10 januari 2022
9474 Etsning
Såld: 4.400 kr
Såldes den 2 augusti 2021