Föremål som liknar Old
2056 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
2094 Akvarell
Såld: 400 kr
Såldes den 17 juni 2024
2095 Blandteknik
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
9081 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
6062 Kelim
Moldavien, 350x193 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 6 maj 2024
6160 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
5055 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 29 april 2024
5071 Oljemålning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 29 april 2024
4270 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024