Föremål som liknar O Reuterswärd
6164 Färglitografi
O Reuterswärd, 103/250, omöjliga figurer, 46x62
Såld: 700 kr
Såldes den 26 september 2005
5071 Akvarell
O Reuterswärd, Erotiskt motiv, 27x20
Såld: 650 kr
Såldes den 22 november 2004
5072 Akvarell
O Reuterswärd, omöjliga figurer, 30x22
Såld: 850 kr
Såldes den 22 november 2004
8228 Tusch
O Reuterswärd, 31x23
Såld: 700 kr
Såldes den 5 april 2004
7370 Färglitografi
O Reuterswärd, Omöjliga figurer, EA, 33x26
Såld: 500 kr
Såldes den 29 mars 2004
1317 Färglitografi
O Reuterswärd
Såld: 650 kr
Såldes den 20 oktober 2003