Föremål som liknar Nils Zetterberg
2028 Grafiska blad ..
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 april 2024
2086 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 22 april 2024
9218 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 februari 2024
3334 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 15 augusti 2022
8086 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 13 september 2021
8252 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 9 mars 2020
6363 Färglitografi
Nils Zetterberg, 60/500
Såld: 100 kr
Såldes den 26 januari 2015
8469 Parti grafik
bland annat. Nils Zetterberg
Såld: 250 kr
Såldes den 24 mars 2014
4090 Färglitografi
Nils Zetterberg, 72/125, motivets mått: 18x20
Såld: 100 kr
Såldes den 29 oktober 2012