Föremål som liknar Nils Wedel
7003 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 6 februari 2023
8002 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 7 november 2022
9328 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 2 augusti 2021
6057 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 8 juni 2020
9240 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 27 april 2020
9241 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 27 april 2020
9002 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 4 mars 2019
6224 Grafiskt blad
Nils Wedel (1897-1967), signerad, 41x36
Såld: 150 kr
Såldes den 23 april 2018
5487 Färglitografi
Nils Wedel (1897-1967), motivet: 25x32
Såld: 350 kr
Såldes den 22 januari 2018