Föremål som liknar Nils G Stenqvist
8236 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 juli 2024
5005 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 29 april 2024
6024 Etsningar
Såld: 800 kr
Såldes den 29 januari 2024
8389 Färgetsning
Såld: 300 kr
Såldes den 23 oktober 2023
7200 Grafiska blad
Såld: 100 kr
Såldes den 22 maj 2023
7411 Färgetsning
Såld: 300 kr
Såldes den 22 maj 2023
7153 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 15 maj 2023
5046 Färglitografi
Såld: 8.400 kr
Såldes den 5 december 2022
2093 Etsning
Såld: 800 kr
Såldes den 21 november 2022