3149 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 18 september 2023 -
6347 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 9 maj 2022 -
3194 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 16 december 2019
7370 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 29 juli 2019 -
4374 Färglitografier
Såld: 250 kr
Såldes den 12 januari 2015 -
9693 Litografi
Nils E Johansson, Golfklubba, 65 x 13
Såld: 500 kr
Såldes den 1 oktober 2012