Föremål som liknar Ney
6589 Leksak
Såld: 1.800 kr
Såldes den 27 november 2023
8115 Bordslampsskär..
2 st, Disney. Höjd: 33-38 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 23 oktober 2023
8231 Leksaker
2 delar, "Coney Island", plåt. Längd: 54 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 31 juli 2023
8625 Poster
Såld: 100 kr
Såldes den 7 november 2022
5079 Skulpturer
Såld: 600 kr
Såldes den 24 oktober 2022
8040 Färgetsning
Såld: 200 kr
Såldes den 19 september 2022
2113 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 9 maj 2022
7542 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 7 februari 2022
2038 Dockservis
Såld: 600 kr
Såldes den 24 januari 2022