Föremål som liknar N
2151 Skulptur
Gunilla Kropp, Signerad, keramik. Längd: 26 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 juni 2024
2021 Etsning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
3348 Fåtölj
Såld: 2.600 kr
Såldes den 17 juni 2024
3455 Kandelabrar
ett par, Nyrokoko. Höjd: 50 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 17 juni 2024
5031 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2093 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
4227 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 17 juni 2024
5140 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5169 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 juni 2024