Föremål som liknar N
2001 Färglitografi
Såld: 5.800 kr
Såldes den 18 november 2024
3186 Scarfs
2 st, Dior/Chanel. Längd: 83 cm, djup: 87 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 18 november 2024
2051 Silkscreen
Såld: 5.400 kr
Såldes den 18 november 2024
3025 Fat
2 st, Japan. Diameter: 37 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 18 november 2024
3178 Butiksskylt
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 november 2024
2094 Färglitografi
Såld: 7.600 kr
Såldes den 18 november 2024
3266 Ishink
Nysilver, 1950-tal. Höjd: 13-25 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 18 november 2024
9060 Ryamatta
Marianne Richter (1916-2010), Sverige. 137x187 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 november 2024
9058 Röllakan
signerad BC, 145x200 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 18 november 2024