5279 Tryck
3 st, motiv från New York, ramens innermått: 68x100
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 mars 2014 -
5278 Tryck
2 st. motiv från New York, ramens innermått: 43x53
Såld: 100 kr
Såldes den 10 mars 2014 -
4332 Vikskärm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 26 augusti 2013
3471 Färglitografi
Signerad, Motiv från New York, 42/50, 60x44
Såld: 200 kr
Såldes den 4 april 2011 -
8416 Fotografier
2 st. motiv från New York, 29x42
Såld: 300 kr
Såldes den 25 oktober 2010 -
3286 Fotografier
2 st, Dag Alveng, motiv från New york, 19x22
Såld: 850 kr
Såldes den 9 november 2009
7245 Fotografier
Såld: 1.600 kr
Såldes den 19 oktober 2009