7073 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 maj 2023 -
3141 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 16 augusti 2021 -
5206 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 14 januari 2019
5129 Oljemålning
Signerad, Motiv från Holland, 50x33
Såld: 700 kr
Såldes den 29 april 2013 -
1493 Akvarell
Såld: 450 kr
Såldes den 5 mars 2012 -
5237 Oljemålning
Hendrik P. Verdonck, motiv från Holland, 58x79
Såld: 100 kr
Såldes den 11 oktober 2010
4120 Oljemålning
Motiv från Holland, 40 x 70
Såld: 100 kr
Såldes den 2 juli 2007 -
1053 Oljemålning
BeeKmans, motiv från Holland, 18 x 25
Såld: 700 kr
Såldes den 21 augusti 2006 -
6522 Oljemålning
Sign J Wagner, Motiv från Holland, 68x106
Såld: 4.100 kr
Såldes den 6 februari 2006