2135 Färglitografi
Monogramssignerad EH, -91, motivets mått: 31x24
Såld: 150 kr
Såldes den 5 augusti 2013 -
2100 Oljemålning
Såld: 2.100 kr
Såldes den 18 juni 2012
Föremål som liknar Monogramssignerad EH
- Träfflista
- alla
- Visa alla