2288 Oljemålning
Monogramsignerad OS, stilleben, 22x21
Såld: 2.200 kr
Såldes den 24 maj 2010 -
5508 Litografi
Såld: 550 kr
Såldes den 1 september 2008
Föremål som liknar Monogramsignerad OS
- Träfflista
- alla
- Visa alla