Föremål som liknar Monogramsignerad
2029 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juli 2024
6006 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 1 juli 2024
6266 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 juli 2024
1003 Skulptur
Såld: 14.000 kr
Såldes den 1 juli 2024
2026 Oljemålning
Såld: 15.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
2058 Oljemålning
Såld: 11.500 kr
Såldes den 17 juni 2024
5296 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
2027 Oljemålning
Såld: 1.400 kr
Såldes den 17 juni 2024
2063 Färgkrita
Såld: 2.200 kr
Såldes den 17 juni 2024