Föremål som liknar Mio

Vi hittade över 3 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6436 Etsning
    Såld: 350 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 4187 Matbord
    Såld: 2.200 kr

    Såldes den 8 december 2025
  • 4507 Bänk
    Mio, med Josef Frank tyg. Längd: 105 cm
    Såld: 2.600 kr

    Såldes den 28 juli 2025
  • 4076 Bordslampa
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 14 juni 2021
  • 3361 Vas
    De Mio, Murano, Italien. Signerad. Höjd: 25 cm
    Såld: 350 kr

    Såldes den 19 april 2021
  • 9028 Grafiskt blad
    Såld: 100 kr

    Såldes den 24 augusti 2020