Föremål som liknar Mikael Kihlman
2030 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
2088 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 22 april 2024
7487 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 25 mars 2024
5283 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 mars 2024
3087 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 26 februari 2024
9429 Litografi
Såld: 2.600 kr
Såldes den 31 juli 2023
5265 Oljemålning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 23 januari 2023
4044 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 19 september 2022
1011 Skulpturgrupp
Såld: 10.000 kr
Såldes den 29 augusti 2022