4311 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 26 oktober 2020 -
1359 Väggrelief
Såld: 1.200 kr
Såldes den 5 oktober 2020 -
6689 Oljemålning
Såld: 3.800 kr
Såldes den 8 april 2019
8220 Oljemålning
Mia Malmlöf, signerad-87, ramens innermått: 96x96
Såld: 4.000 kr
Såldes den 11 februari 2013