3159 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 12 december 2022 -
3153 Färglitografi
Såld: 350 kr
6180 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 9 september 2019
9382 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 maj 2017 -
2309 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 februari 2016 -
7535 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 25 mars 2013
4005 Oljemålning
Mia Jarnsjö (f. 1947), Komposition, 66 x 60
Såld: 1.100 kr
Såldes den 10 september 2012 -
5282 Akvarell
Mia Jarnsjö 1988, stockholmsmotiv, 33x46
Såld: 450 kr
Såldes den 16 juli 2007 -
4521 Akvarell
Mia Jarnsjö, Landskap, 41 x 57
Såld: 300 kr
Såldes den 2 juli 2007