9103 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 30 maj 2022 -
8205 Etsning
Max Brüning (1887-1968), Motivet: 29x15 cm. Signerad
Såld: 500 kr
Såldes den 7 december 2020 -
6464 Etsning
Max Brüning (1887-1968), 27x31 cm. Signerad
Såld: 1.100 kr
Såldes den 21 september 2020
2208 Etsning
Såld: 800 kr
Såldes den 4 maj 2020 -
7489 Etsning
Max Brüning (1887-1968), modell. Motivet: 42x27
Såld: 500 kr
Såldes den 15 april 2019 -
2310 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 14 mars 2016
3120 Färgetsning
Max Brüning (1887-1968), Flicka, motivet: 40 x 24
Såld: 400 kr
Såldes den 23 november 2015 -
9404 Färgetsning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 12 maj 2014 -
5248 Färgetsning
Max Brüning (1887-1968), 19, 5x34
Såld: 350 kr
Såldes den 7 november 2011