9045 Färglitografi
Maurice Esteve, 10/100, 37x50
Såld: 3.600 kr
Såldes den 25 mars 2013 -
4141 LITOGRAFI
Maurice Esteve, 64x50, osignerad
Såld: 1.000 kr
Såldes den 20 november 2000
Föremål som liknar Maurice Esteve
- Träfflista
- alla
- Visa alla