Föremål som liknar Masker
9150 Grafiskt blad
Såld: 1.200 kr
Såldes den 18 december 2023
1004 Vas
Såld: 13.000 kr
Såldes den 28 augusti 2023
5031 Relieftavlor
Såld: 100 kr
Såldes den 13 mars 2023
8419 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 24 maj 2022
3041 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 24 maj 2022
9577 Blandteknik
Såld: 1.900 kr
Såldes den 11 april 2022
1078 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 maj 2020
4027 Skulptur
signerad. Masker, mässing. Höjd: 32 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 6 januari 2020
9576 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 28 januari 2019