Föremål som liknar Marilyn
7109 Färglitografi
Såld: 3.000 kr
Såldes den 16 oktober 2023
1021 Fotografi
Såld: 7.000 kr
Såldes den 25 september 2023
3063 Matta
Såld: 2.000 kr
Såldes den 18 september 2023
7031 Tavla
Marilyn, Signerad, yttermått inklusive ram: 43x53 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 28 augusti 2023
7434 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 29 maj 2023
4184 Objekt
Såld: 100 kr
Såldes den 15 maj 2023
8015 Serigrafi
Såld: 1.300 kr
Såldes den 19 september 2022
8014 Serigrafi
Såld: 2.600 kr
Såldes den 19 september 2022
9426 Affisch
Såld: 500 kr
Såldes den 30 maj 2022