Föremål som liknar Mari Söderlund
2005 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 20 juni 2022
4211 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 januari 2022
6283 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 30 november 2020
4631 Färglitografi
Mari Söderlund, 6/80, motivet: 70x54
Såld: 100 kr
Såldes den 19 juni 2017
3081 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 12 juni 2017
6198 Oljemålning
Mari Söderlund, Figurer, 67x57
Såld: 300 kr
Såldes den 7 november 2016
2615 Oljemålning
Mari Söderlund, "Sjöborreskörd Sardinien 1977", 34x40
Såld: 200 kr
Såldes den 24 februari 2014
2036 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 13 januari 2014
6325 Litografi
Mari Söderlund, -78, 16/325, motivets mått: 36 x 47
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2013