Föremål som liknar Louis Bastin
9365 Pastell
Såld: 200 kr
Såldes den 6 november 2023
8141 Akvarell
Såld: 450 kr
Såldes den 14 februari 2022
7419 Etsningar
Såld: 700 kr
Såldes den 6 september 2021
6259 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 3 maj 2021
5285 Pastell
Såld: 300 kr
Såldes den 26 april 2021
6096 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 15 mars 2021
6099 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 15 mars 2021
4115 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 13 juli 2020
4121 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 13 juli 2020