4351 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 mars 2024 -
2612 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 4 december 2017 -
1477 Torrnålsetsning
Lisa Andrén, 'Längtan', signerad. -77, motivet: 23x17
Såld: 100 kr
Såldes den 15 september 2014
Föremål som liknar Lisa Andrén
- Träfflista
- alla
- Visa alla