Föremål som liknar Lindwall
3116 Textil
Såld: 2.600 kr
Såldes den 18 september 2023
6161 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 15 mars 2021
4095 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 18 februari 2019
5739 Färglitografi
Bo Lindwall, 197/300, signerad, motivet: 40x57
Såld: 600 kr
Såldes den 13 februari 2017
4243 Oljemålning
Erik Lindwall, Fruktträd, 1950, 26 x 34
Såld: 300 kr
Såldes den 27 juli 2015
4361 Oljemålning
Erik Lindwall, sign 1910, Pianist, 40 x 36
Såld: 900 kr
Såldes den 13 juli 2015
6111 Färglitografi
Bo Lindwall, 290/360, motivet: 42x33
Såld: 1.500 kr
Såldes den 26 januari 2015
6239 Etsning
F Lindwall, osignerad, 23x38, strömmen mot slottet
Såld: 200 kr
Såldes den 26 januari 2015
4054 Oljemålning
Erik Lindwall, Stockholmsmotiv 64x80
Såld: 6.600 kr
Såldes den 28 april 2008