Föremål som liknar Lennart Larsson
6347 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 8 maj 2023
9472 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 30 maj 2022
2065 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 4 oktober 2021
2010 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 18 januari 2021
8425 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 14 december 2020
5410 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 27 juli 2020
1256 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 3 februari 2020
8084 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 21 januari 2019
9129 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 8 oktober 2018