Föremål som liknar Leja
2049 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
5129 Väggur
Leja, Sent 1800-tal, 56x38 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 8 maj 2023
9282 Väggur
Leja. Diameter: 58x50 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 20 februari 2023
7339 Bordsur
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 september 2022
8235 Bordsgarnityr
Såld: 1.300 kr
Såldes den 7 mars 2022
2146 Träsnitt
Såld: 700 kr
Såldes den 21 juni 2021
9013 Färglitografi
Såld: 2.800 kr
Såldes den 15 februari 2021
6174 Väggur
Lejaur, 61x49cm
Såld: 100 kr
Såldes den 3 augusti 2020
6222 Väggur
Joseph Leja, Pariser Bazar, 40x40 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 1 juni 2020