9087 Oljemålning
Leif Eriksson, Drakflygning. Olja på duk, 29x34 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 27 augusti 2018 -
8002 Färglitografi
Leif Eriksson, Andy Warhoö, 74/75, 22 x 24
Såld: 1.100 kr
Såldes den 25 februari 2008 -
8003 Färgetsning
Leif Eriksson, Shilling Banco, 82/10030 x 20
Såld: 350 kr
Såldes den 25 februari 2008
6272 Blandteknik
Leif Eriksson, 1983, kvinnoansikte, 39x33
Såld: 100 kr
Såldes den 29 oktober 2007