Föremål som liknar Lautrec
4119 Färgetsning
Såld: 800 kr
Såldes den 19 augusti 2024
8217 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 20 maj 2024
8419 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 4 september 2023
7225 Färglitografier
Såld: 350 kr
Såldes den 15 maj 2023
6556 Grafiskt blad
Såld: 100 kr
Såldes den 8 maj 2023
1036 Litografiskt b..
Såld: 700 kr
Såldes den 25 april 2022
4452 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 7 mars 2022
8028 Affisch
Såld: 900 kr
Såldes den 14 februari 2022
9317 Grafiska blad
Såld: 450 kr
Såldes den 1 november 2021