4555 Etsningar
2 st, Lars Nyberg. Motivet: 17x15 respektive 11x7
Såld: 200 kr
Såldes den 13 maj 2019 -
4121 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 6 november 2017 -
4061 Etsning
Lars Nyberg, 55/120,1994, Träd, motivet: 17x10
Såld: 350 kr
Såldes den 6 november 2017
2261 Etsning
Lars Nyberg, 1990,20/230, motivet: 13x8
Såld: 300 kr
Såldes den 30 oktober 2017 -
3370 Etsning
Lars Nyberg, 64/125, signerad, motivet: 16x15
Såld: 400 kr
Såldes den 19 oktober 2015 -
7640 Etsning
Lars Nyberg, 45/295, 11x7, 5
Såld: 800 kr
Såldes den 22 mars 2010
7766 Etsning
Lars Nyberg-79
Såld: 300 kr
Såldes den 28 april 2003