8078 Oljemålning
Lars Lindberg, Kornhamnstorg, 60x60 cm
Såld: 2.600 kr
Såldes den 24 augusti 2015 -
Lars Lindberg, "Stadsgården", 50 x 60
Såld: 1.000 kr
Såldes den 24 augusti 2015 -
Lars Lindberg, 'Själagårdsgatan Gamla Stan', 46 x 54
Såld: 900 kr
Såldes den 24 augusti 2015
8075 Oljemålning
Lars Lindberg, "Slussen", 32 x 100
Såld: 3.400 kr
Såldes den 24 augusti 2015 -
7075 Oljemålning
Lars Lindberg, 'Stadshuset', 50 x 50
Såld: 600 kr
Såldes den 24 augusti 2015 -
5352 Oljemålning
Lars Lindberg, Tulpaner i vas, signerad, 62x49
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 juli 2015
7083 Oljemålning
Lars Lindberg, Riddarfjärden, signerad, -99, 50x60
Såld: 700 kr
Såldes den 26 januari 2015 -
7026 Litografi
Lars Lindberg, LO-borgen, 17/310, motivet: 50 x 57
Såld: 150 kr
Såldes den 26 januari 2015 -
7081 Oljemålning
Lars Lindberg, Slussen, signerad, 22x27
Såld: 1.100 kr
Såldes den 26 januari 2015