7091 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 22 mars 2021 -
8269 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 26 oktober 2020 -
6168 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 16 september 2019
6274 Oljemålning
Lars Hellström, Kvädö, signerad. Olja på pannå, 60x75
Såld: 100 kr
Såldes den 25 februari 2019