7052 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 23 september 2019 -
1778 Oljemålning
Kustlandskap England , 35x60 dukskada
Såld: 1.500 kr
Såldes den 6 oktober 2008 -
5143 Oljemålning
R Peren, Landskap England, 38x50
Såld: 1.900 kr
Såldes den 22 november 2004
1438 Färglitografi
Landskap England, 28 x 38
Såld: 100 kr
Såldes den 22 september 2003