Föremål som liknar L Larsson

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6746 Litografi
    Såld: 500 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 5310 Oljemålning
    Såld: 2.400 kr

    Såldes den 22 september 2025
  • 5287 Takarmatur
    Såld: 2.800 kr

    Såldes den 22 september 2025
  • 3338 Färglitografi
    Såld: 500 kr

    Såldes den 14 juli 2025
  • 5109 Etsning
    Såld: 300 kr

    Såldes den 31 mars 2025
  • 1021 Karmstolar
    Såld: 7.000 kr

    Såldes den 10 mars 2025