Föremål som liknar Löst blad
2021 Etsning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
5263 Grafiskt blad
Såld: 1.300 kr
Såldes den 17 juni 2024
3029 Blandteknik
Såld: 450 kr
Såldes den 17 juni 2024
4078 Grafiskt blad
Såld: 1.600 kr
Såldes den 10 juni 2024
3028 Blandteknik
Såld: 1.900 kr
Såldes den 3 juni 2024
5305 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 13 maj 2024
7221 Litografisk af..
Såld: 3.400 kr
Såldes den 13 maj 2024
2035 Serigrafi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 13 maj 2024
5304 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024