7343 Bokhylla
Såld: 3.600 kr
Såldes den 25 mars 2024 -
5083 Bestick
Såld: 1.400 kr
Såldes den 20 juni 2022 -
3099 Sockersked
+ skysked, silver, 1832, förgyllda, längd 12-13 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 12 december 2016
2006 Bestickuppsätt..
Såld: 2.400 kr
Såldes den 12 december 2016 -
7064 Soffbord
1960-tal, längd 120, djup 60, höjd 55
Såld: 300 kr
Såldes den 13 juni 2011 -
6769 Minkpäls
Stl 38, Rygglängd 120
Såld: 2.400 kr
Såldes den 11 oktober 2010
4485 Utdragssäng
Såld: 2.200 kr
Såldes den 17 mars 2008 -
6037 Figurin
Såld: 350 kr
Såldes den 26 februari 2007 -
6030 Figurin
Såld: 500 kr
Såldes den 26 februari 2007