5398 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 26 mars 2012 -
8503 Oljemålning
Kyrka i vinterskrud, 23x33 (skadad ram)
Såld: 100 kr
Såldes den 6 december 2010 -
6149 Oljemålning
Sign, Ryssland, Kyrka i vinterskrud, 58 x 79
Såld: 1.700 kr
Såldes den 11 oktober 2010
2055 Oljemålning
signerad C. Lund 1898, 70x98, kyrka i vinterskrud
Såld: 400 kr
Såldes den 24 maj 2010 -
2711 Oljemålning
Tidigt 1900-tal, Kyrka i vinterskrud, 11 x 16
Såld: 950 kr
Såldes den 17 november 2008 -
3653 Oljemålning
Carl Brandt, 'Leksands kyrka i vinterskrud', 64x100
Såld: 11.800 kr
Såldes den 27 november 2006
8153 OLJEMÃ…LNING
Kyrka i vinterskrud, skador, 46x82
Såld: 300 kr
Såldes den 26 februari 2001