Föremål som liknar Kvinna
7211 Bordslampa
1980 / 1990-tal, kvinna, kupa av glas. Höjd: 49 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 28 oktober 2024
3432 Skulptur
Såld: 450 kr
Såldes den 7 oktober 2024
3431 Figurin
Såld: 250 kr
Såldes den 7 oktober 2024
1032 Gouache
Såld: 24.000 kr
Såldes den 30 september 2024
1024 Tuschlavering
Såld: 2.000 kr
Såldes den 30 september 2024
6194 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 9 september 2024
1003 Oljemålning
Såld: 9.600 kr
Såldes den 2 september 2024
6068 Tusch
Såld: 1.900 kr
Såldes den 2 september 2024
4326 Skulptur
Såld: 2.800 kr
Såldes den 19 augusti 2024